Orlen Cinergia

Wednesday / November 27, 2019

  • 13:00

    EISENSTEIN IN GUANAJUATO / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Peter Greenaway

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD
  • 13:00

    UNDER ELECTRIC CLOUDS / EUROPEAN COPRODUCTIONS
    reż Aleksiej German, Jr.

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 13:30

    ROAD NORTH / FINNISH CINEMA
    reż Mika Kaurismäki

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 13:30

    THE HOUSE OF BRANCHING LOVE / FINNISH CINEMA
    reż Mika Kaurismäki

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 13:45

    WALPURGIS NIGHT / COMPETITION FOR THE BEST POLISH DEBUT
    reż Marcin Bortkiewicz

    Helios Sukcesja - Sala TatryDOJAZD
  • 15:00

    MARSHLAND / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Alberto Rodríguez

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD
  • 15:15

    FREE FALL / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż György Pálfi

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 15:30

    UNDER ELECTRIC CLOUDS / EUROPEAN COPRODUCTIONS
    reż Aleksiej German, Jr.

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 15:30

    RAGING ROSE / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Julia Kowalski

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 15:45

    PIONEER HEROES / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Natalya Kudryashova

    Helios Sukcesja - Sala TatryDOJAZD
  • 17:00

    BREAKING THE WAVES / DOGME CINEMA
    reż Lars von Trier

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD
  • 17:00

    NENA / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Saskia Diesing

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 17:50

    AFERIM / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Radu Jude

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 18:00

    LABYRINTH OF LIES / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Giulio Ricciarelli

    Helios Sukcesja - Sala TatryDOJAZD
  • 18:00

    PEACE TO US IN OUR DREAMS / SLOW CINEMA
    reż Sharunas Bartas

    Kino Charlie - Sala KameralnaDOJAZD
  • 18:45

    BREATHE / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Mélanie Laurent

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 19:00

    VICTORIA / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Sebastian Schipper

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 19:50

    MY MOTHER / SPECIAL SCREENINGS
    reż Nanni Moretti

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 20:00

    THESE DAUGHTERS OF MINE / SPECIAL SCREENINGS
    reż Kinga Dębska

    Helios Sukcesja - Sala BałtykDOJAZD
  • 20:00

    MARSHLAND / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Alberto Rodríguez

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD
  • 20:00

    TWO HOMES / FINNISH CINEMA
    reż Klaus Härö

    Kino Charlie - Sala KameralnaDOJAZD
  • 20:30

    TESS / FILMS STARRING NASTASSJA KINSKI
    reż Roman Polański

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 21:30

    UNDER ELECTRIC CLOUDS / EUROPEAN COPRODUCTIONS
    reż Aleksiej German, Jr.

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 21:40

    RAGING ROSE / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Julia Kowalski

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 21:45

    THE KING OF LIFE / COMPETITION FOR THE BEST POLISH DEBUT
    reż Jerzy Zieliński

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD

Naming rights sponsor

Organizers

           

      

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

   

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012 Agencja Wydarzeń Artystycznych Pro Cinema - Kino Charlie. Wszystkie prawa zastrzeżone.