Orlen Cinergia

Tuesday / December 3, 2019

  • 12:40

    LEWIATAN / SLOW CINEMA
    reż Andriej Zwiagincew

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 12:40

    LEVIATHAN / SLOW CINEMA
    reż Andriej Zwiagincew

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 12:45

    EISENSTEIN IN GUANAJUATO / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Peter Greenaway

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 13:15

    THEY CHASED ME THROUGH ARIZONA / COMPETITION FOR THE BEST POLISH DEBUT
    reż Matthias Huser

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD
  • 13:15

    BREATHLESS / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Jean-Luc Godard

    Helios Sukcesja - Sala TatryDOJAZD
  • 13:40

    CHEMO / COMPETITION FOR THE BEST POLISH DEBUT
    reż Bartosz Prokopowicz

    Kino Charlie - Sala KameralnaDOJAZD
  • 13:45

    UNDER ELECTRIC CLOUDS / EUROPEAN COPRODUCTIONS
    reż Aleksiej German, Jr.

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 14:40

    ANTONIA / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Ferdinando Cito Filomarino

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 15:15

    ROAD NORTH / FINNISH CINEMA
    reż Mika Kaurismäki

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 15:30

    WALPURGIS NIGHT / COMPETITION FOR THE BEST POLISH DEBUT
    reż Marcin Bortkiewicz

    Helios Sukcesja - Sala TatryDOJAZD
  • 16:10

    GOODNIGHT MOMMY / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Veronika Franz, Severin Fiala

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD
  • 16:15

    JOURNEY TO THE WEST / SLOW CINEMA
    reż Tsai Ming Liang

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 16:40

    THE WORLD IS MINE / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Nicolae Constantin Tănase

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 17:00

    12 DICIEMBRE 1972 / TRIBUTE TO PIER PAOLO PASOLINI
    reż Pier Paolo Pasolini

    Kino Charlie - Sala StudyjnaDOJAZD
  • 17:15

    MY MOTHER / SPECIAL SCREENINGS
    reż Nanni Moretti

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 17:15

    SWORN VIRGIN / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Laura Bispuri

    Helios Sukcesja - Sala TatryDOJAZD
  • 17:20

    THE HOUSE OF BRANCHING LOVE / FINNISH CINEMA
    reż Mika Kaurismäki

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 18:00

    THE CUT / EUROPEAN COPRODUCTIONS
    reż Fatih Akin

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD
  • 18:00

    PASOLINI / TRIBUTE TO PIER PAOLO PASOLINI
    reż Abel Ferrara

    Kino Charlie - Sala StudyjnaDOJAZD
  • 18:30

    RAGING ROSE / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Julia Kowalski

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 19:00

    EISENSTEIN IN GUANAJUATO / EUROPEAN CINEMA DISCOVERIES
    reż Peter Greenaway

    Helios Sukcesja - Sala TatryDOJAZD
  • 19:15

    MY MOTHER / SPECIAL SCREENINGS
    reż Nanni Moretti

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 20:30

    ANTONIA / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Ferdinando Cito Filomarino

    Helios Sukcesja - Sala PoloniaDOJAZD
  • 20:30

    SALÒ, OR THE 120 DAYS OF SODOM / TRIBUTE TO PIER PAOLO PASOLINI
    reż Pier Paolo Pasolini

    Kino Charlie - Sala StudyjnaDOJAZD
  • 21:00

    THE SALT OF THE EARTH / WIM WENDERS’S DOCUMENTARIES
    reż Wim Wenders

    Kino Charlie - Sala ArteDOJAZD
  • 21:00

    ABSOLUTION / FINNISH CINEMA
    reż Petri Kotwica

    Helios Sukcesja - Sala TatryDOJAZD
  • 21:20

    RAGING ROSE / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Julia Kowalski

    Kino Charlie - Sala KlubowaDOJAZD
  • 21:30

    JOURNEY TO ROME / COMPETITION FOR THE BEST EUROPEAN DEBUT
    reż Tomasz Mielnik

    Helios Sukcesja - Sala WolnośćDOJAZD

Naming rights sponsor

Organizers

           

      

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

   

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012 Agencja Wydarzeń Artystycznych Pro Cinema - Kino Charlie. Wszystkie prawa zastrzeżone.